50 lat Little Tikes! Jakość i bezpieczeństwo gwarantowane

O nas

Little Tikes Company jest założoną w 1970 międzynarodową spółką zajmującą się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości innowacyjnych produktów dla dzieci. Od listopada 2006 Little Tikes jest częścią MGA Entertainment. MGA Entertainment jest leaderem w branży rozrywki dla całej rodziny.

Siedziba Little Tikes, jak i największy zakład produkcyjny, mieści się w USA w mieście Hudson w stanie Ohio. Drugi co do wielkości zakład znajduje się na północy Polski, w Słupsku. Ponadto spółka posiada kilka centrów produkcyjnych i dystrybucyjnych w Europie i Azji.
Produkty Little Tikes są znane ze swej trwałości. Pobudzają dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i aktywność, dając równocześnie dziecku mnóstwo radości. Produkowane przez nas wyroby pogrupowaliśmy według kategorii. Oferujemy zabawki dla najmłodszych dzieci, w tym zabawki dla niemowlaków: ogródki zabaw, zabawki pozwalające odkrywać świat dźwięków. Następnie zabawki wprowadzające w świat sportu, samochody, jeździki, piaskownice, małpie gaje i place zabaw, zabawki łączące zabawę wodą i piaskiem, konstrukcje do wspinania, zjeżdżalnie, domki. Ponadto zabawki zaprojektowane z myślą o rozwoju przedszkolaków - zabawki umożliwiające dzieciom naśladowanie dorosłych, tworzenie własnych "dzieł sztuki", a także zabawki będące elementem wystroju dziecięcego pokoju - mebelki.

Czerwono-żółty samochód-jeździk Cozy Coupe® - międzynarodowa ikona branży zabawkarskiej - zachwyca milusińskich już od ponad 30 lat. Z dumą podkreślamy, że od chwili powstania sprzedalismy kilka milionów egzemplarzy tego jeździka.

Celem Little Tikes jest wytwarzanie i dostarczanie naszym klientom na całym świecie innowacyjnych produktów. Aby cel ten osiągnąć pracownicy Little Tikes kierują się zasadami Zadowolenia Klienta, Pracy Zespołowej, Innowacyjności, Marketingu i Ciągłej Poprawy.

Wyświetlony